biały pies na zielonym polu w trawie

Środki dla psiego zdrowia

Zdrowie psów można wspierać na różne sposoby. Oprócz odpowiedniego żywienia warto również wdrożyć dodatkową suplementację, która pozwoli na uzupełnienie ewentualnych niedoborów składników odżywczych. Dzięki temu kondycja zwierzęcia znacząco się poprawi.

Dlaczego warto stosować środki przeciw pasożytom?

Podstawą psiego zdrowia jest dobrze zbilansowana dieta. Trzeba jednak zadbać również o to, aby zwierzę miało okazję do swobodnej rekreacji na świeżym powietrzu. Niestety nie można zapominać, że zagrożeniem dla zdrowia zwierząt są często pasożyty. Insekty, takie jak mrówki, pchły, komary i kleszcze atakują z zewnątrz. Zagrożeniem są jednak także nicienie, które przedostają się do przewodu pokarmowego. Podając psu tabletki do odrobaczania, można uchronić go przed komplikacjami zdrowotnymi, które mogą wyniknąć z ataku insektów. 

Aby skłonić zwierzę do spożywania suplementów, najlepiej dodawać je do posiłków. Tabletki na odrobaczanie charakteryzują się dużą skutecznością i zaczynają działać już kilka godzin po aplikacji. Kurację należy powtarzać co kilka miesięcy, aby zachowała odpowiednią skuteczność. Częstotliwość aplikacji warto dopasować do wieku psa. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu, a na pewno znajdziesz idealny dla siebie produkt. Kliknij link: https://weterynaryjny.pl/kategoria-produktu/zwierzeta-domowe/psy/psie-preparaty-przeciwpasozytnicze/, aby poznać szczegóły.

W czym pomagają witaminy dla psów?

Nawet najlepsza karma i zbilansowana dieta nie zawsze są w stanie zapewnić psu wszystkie niezbędne składniki. Szczególnie szczenięta, młode, chore oraz starsze czworonogi mogą wymagać dodatkowej suplementacji. W naszym sklepie znajdziesz wiele suplementów dla psów, dostosowanych do różnych etapów ich życia. Są to specjalne produkty dla szczeniąt, dorosłych i seniorów. Oferta obejmuje witaminy, minerały, a także specjalistyczne preparaty na określone dolegliwości.
Witaminy, takie jak A, D3, B, C, i E, odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia psa. Odpowiadają m.in. za odpowiednią kondycję wzroku, układu immunologicznego, zdrową skórę, sierść oraz utrzymanie dobrego stanu kości i stawów. Witaminy dla zwierząt mogą być pomocne w takich sytuacjach, jak rekonwalescencja po chorobie, problemy skórne, alergie, czy wsparcie stawów. Wśród dostępnego asortymentu znajduje się wiele rodzajów suplementów, a wśród nich kapsułki, oleje czy mleko w proszku. Ważne, aby stawiać na produkty renomowanych firm. Wejdź na stronę: https://weterynaryjny.pl/kategoria-produktu/zwierzeta-domowe/psy/psie-witaminy/ i poznaj szczegóły.